Odteď v rezervačním systému najdeš už jen lekce – PF MOOVE a PF EASY MOOVE (lekce určená pro začátečníky). 

Hodiny „čistých“ CROSSFITů a KRUHÁČů jsou pro nás minulostí. Přestože jsme na ani jeden z tréninkových systémů nezanevřeli, poslední rok cítíme, že to není úplně TO, co od tréninků chceme. A co víc, není to TO, co chceme předávat našim členům. Cítili jsme, že nás právě tyto „nálepky“ limitují a proto vznikl PF MOOVE.

Program, který nám umožňuje předávat Ti aktuální informace a ty nejefektivnější  tréninkové metody. Program, který bude Tebe a všechny ostatní členy naší CREEW rozvíjet a to po všech stránkách. Vybrali jsme to nejlepší a nejfunkčnější, tak abys měl(a) výsledky a cítil(a) se lépe než kdy předtím.

Neboj se, pořád budeme skákat na bedny, zvedat činky, vzpírat a lítat na hrazdách. Jen systematičtějším a pro tvoje fungovaní lepším/funkčnějším způsobem.

PF moove vs. dosavadní vedené PF lekce: 

★ Dlouhodobost: PF MOOVE je tvořen tak, aby na sebe jednotlivé tréninky lépe navazovaly i několik měsíců po sobě. 

★ Jedinečnost: Tréninky tvoříme na základě zkušeností, aby dávaly co největší smysl a fungovaly.

 Různorodost: V rámci celého týdne si odtrénuješ různé druhy tréninku. Někdy se zaměříme víc na sílu, někdy víc na kondici a někdy to bude víc “funny”. 

★ Individualita: Každý člověk je jiný, a ne každý zvládne všechno, proto máme systém, jak pohotově trénink přizpůsobit tak, aby z něj každý vytěžil co nejvíc a odcházel s dobrým pocitem.

★ Sledování: Abys věděl(a) co dokážeš a reálně vnímal(a) vlastní pokroky. 

★ Mysl: Více sezaměříme na trénování úspěchu a nastavení hlavy v rámci výkonu.

★ Zklidnění: To že dáš do tréninku 200 % je boží, ale je důležité se umět po tréninku i zklidnit a přepnout se do „normálního“ režimu fungování.

★ Zábava: A to nejdůležitější na závěr, pro to, abys s námi vydržel(a) co nejdéle, musí být trénink především zábavný. A i když už nebudeš moct udělat ani o opakování navíc, měl(a) bys odcházet s úsměvem. Jak vidíš, jednotlivé body na sebe navazují a jedno bez druhého se neobejde. Budeme se na Tebe s naším novým systémem těšit!

Další informace můžeš najít ve videu 🙂 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *