Ve své podstatě je to velmi podobné učení se normální chůzi po nohách. Pro malého prcka je to stejně nemotorný, nepřirozený a složitý pohyb. Pouze neustálým opakovaním a zautomatizováním jednotlivých částí cviku se z Vás ale stane NUMERO UNO. 

Takže to vezmeme hezky od začátku 🙂 

PRO DOBŘE ZVLADNUTÝ HS WALK je potřeba hned několik věcí:

  1. Odstranit BLOK V HLAVĚ! – Bez toho to prostě nepůjde a nikam se nehneme. Proto je třeba se propracovat jednotlivými průpravnými cvičeními, která postupně budou zvyšovat svou náročnost (jak tělesnou, tak psychickou). Tímto způsobem se můžeš strachu zbavit úplně.
  2. HANDSTAND! – Bez pevné a správné stojky to taky těžko půjde, nebo možná půjde, ale rozhodně to nikdy nebude hezká a BEZPEČNÁ chůze! (Pokud neznáš principy, které je třeba respektovat při provádění správné stojky, mrkni na úředchozí příspěvek.) 
  3. KONTROLA VLASTNÍHO TĚLA! – Ač se to nezdá, tak pokud plně neovládáš své tělo – nejsi zpevněný, neodhadneš sílu počátečního kopu (aby ses dostal do stojky), anebo neumíš balancovat, tak to prostě taky nepůjde…
  4. SKÁLA! – co to znamena? Dlaně jsou pod rameny (cca na šíři ramen), chodidla nad kyčlemi, břicho a páteř jsou v neutrální pozici – zpevněné jak skála -> tělo je v jedné rovině!

PO NOHÁCH PŘECI TAKY NECHODÍTE S NOHAMA ZALOMENÝMA, NEBO ROZTAŽENÝMA OD SEBE!!! Představte si to opravdu jen jako obracenou chůzi, ale veškeré její zákonitosti nechte tak jak jsou! 

Pokud se chceš naučit dohánět autobus po rukách, splnit si svůj sen, nebo si prostě chceš jen zkusit zažít trénink, tak doraž do PFka! Na hodinách vyzkoušíme různá průpravná cvičení na zlepšení právě tohoto SKILLU! Více info na: www.profitko.cz 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *